PREČÍTAJTE SI PRÍBEH NAŠHO ŠTÚDIA

AKO TO VŠETKO ZAČALO

SPOZNAJTE NAŠE

KÚPEĽŇOVÉ ŠTÚDIO

História

Na trhu so stavebným materiálom pôsobí firma BenátCentrum od roku 1997, kedy sme sa venovali keramickým obkladom a dlažbám viac menej doplnkovo. 

rok 2011

V roku 2011 sme rozšírili naše priestory a venujeme sa obkladom, dlažbám, sanite a doplnkom do kúpeľni v plnej miere ako samostatné oddelenie vedľa stavebnín. Snažíme sa naše Kúpeľňové štúdio stále rozvíjať, obnovovať a rozširovať sortiment podľa požiadaviek a aktuálnych trendov. Postupne rozširujeme skladové zásoby, tak aby sme vedeli dodať splniť požiadavky v čo najkratšej dobe. 

V portfóliu máme širokú ponuku výrobcov a značiek, preto si u nás môžete zariadiť Vašu kúpeľňu od A po Z. Taktiež ponúkame dlažby do celého domu/bytu, exteriérové obklady a dlažby a plávajúce laminátové, vinylové a kompozitné podlahy.

Náš odborne vyškolený a ochotný tím predajcov je Vám k dispozícii, nie len poradiť s aktuálnymi trendami, ale aj technickým riešením. Stále sa informujeme a vzdelávame v nových trendoch, tak aby sme Vám priniesli nadčasové a funkčné riešenia. 

Neváhajte a príďte. Radi Vás privítame v našom Kúpeľňovom štúdiu.